Ailece Alanya Merkezde Tatil Oteli

Bizler Alanya merkezde Ailece tatil yapmayı çok severiz. Alanya sahile ve Alanya şehir merkezine yakın bir apart otel bulursak tam bizim aradığımız tatil oteli der ve o tatil apart otelinde konaklarız.

Kısa tatil seruvenimde sizinle paylaşmak istediklerim şunlar Nehir Apart tam anlamıyla bir aile yeri çok temiz ve misafirlerini güler yüzle karsilayan çalışanlarıyla sıcak samimi bir ortam. Ayrıcaa kahvaltı ve yemeklerini söylemeden gecemicem lezzetli yemekleriyle tam damak tadınıza uygun olacaktır. Tavsiye ederim arkadaşlar herkese iyi tatiller 🤗

Ailece kalınacak yer arıyorsanız, çok temiz ve güvenilir güler yüz herşey çok güzel artık alanyada kalacağımız tek yer buraya ikinci gelişimiz nehir apart otel sizi çok seviyoruz herşey için çok teşekkür ederiz 😍😍 Yemekler çok lezzetli bu arada herkese tavsiye ederim.. Murat bey ve Gül hanım sizlere ayrıca çok tşk ederim iyiki varsınız güzel insanlar Allah razı olsun.

Beklentilerin Çok Üstün De Bir Yerdi Bütün Çalışanların Başta Murat Bey Ve Eşi Olmak Üzere İşini Severek Ve Saygi Duyarak Yaptiklari İcin Sonsuz Tesekkurler.

Arkadaşlar öncelikle Herkese iyi tatiller. Aile ortamı veya Ailenizle güzel bir tatil geçirmek istiyorasanız çok Güzel bir otel. Tam bir Aile ortamı Çalışanların Samimiliği Vs. Yemekleri Kahvaltıları muhteşem bir yer şimdiden herkese iyi tatiller.