Alkolsüz Otel

Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, artık en güvendiğimiz kendimizden başka kimse neredeyse kalmadı. Ne söze güveniliyor, ne samimiyete, ne yemine güveniliyor nede teminata. Durum böyle olunca muhafazakar aileler için tatil yapmak neredeyse şansa kalıyor. Alkolsüz otel diyorlar, neredeyse alkolikler oteli çıkıyor. Helal yemekli otel diyorlar, ucuza mal etmek için ne bulursa onu alıyor.

Ekonomik Tesettür Otelleri, hiçte adında bahsettiği gibi Ucuz Tatil Otelleri değiller. Alanya da Tesettür Apart Otelleri, diye bir tabir var ama, ben yıllardır buradayım, hiç Alanya da Tesettür Apart Otelleri görmedim. Adı Ekonomik Tesettür Otelleri olan Türk aileler için Ucuz Tatil Otelleri var ama bunlarda da Alkolsüz otel olduğunu söylemek biraz zor olacak. muhafazakar aileler için tatil yapmak sadece Alanya şehir merkezi dışında olan büyük tesislere mecbur olmak anlamına gelmiyor.

Alkolsüz otel adı altında Alanya şehir merkezi sınırlarında muhafazakar aileler için tatil yapmak imkanı veren birkaç tesisi inceleyin ve göreceksiniz ki en uygun şartlarda sizlere ailece tatili  Alkolsüz aile apart oteli olan Nehir Apart Otel verecektir.

Alanya şehir merkezi haricinde bizim Türk aileler için Ucuz Tatil Otelleri adı altında bile olsa uygun Alkolsüz aile apart oteli bildiğim kadarıyla pek fazla yok. Zaten iyice ucuzlamış otel ücretlerinin yanında, bir de sezonun çok iyiye gitmemesini de düşünürsek Alkolsüz aile apart oteli diye satış yapabilmek için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de verirse belki Türk aileler için Ucuz Tatil Otelleri sloganıyla satış yapsalar bile, içeriği dolu olmayacağı için, yine hayal kırıklıklarına sebep olacaktır.

Her yaz olduğu gibi bu yaz da ailece Nehir Apartı seçtik..Otelin genel temizliği,yemekleri,havuzu ve herşeyden önemlisi otel sahipleri ve personelinin güler yüzlü olması bizi bu senede Nehir Aparta yöneltti..Ve bundan her yaz olduğu gibi bu yazda çok memnun kaldık..Bizi otelinizde müşteri değil misafir gibi ağırladığınız için size sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz Murat Bey ve kıymetli eşi Gül Hanım..Herşey mükemmeldi personellerinizinde emeğine sağlık..Seneye görüşmek üzere mutlu kalın güzel insanlar..