Muhafazakar Otel

Ailece Alanyada Ucuz Tatil

Muhafazakar oteller dendiği zaman sanki tesettüre girmiş oteller gibi düşünüyorum. Hani, muhafazakar insanların kaldığı oteller dense belki bir nebze daha olumlu olacak gibi geliyor bana. Zaten tesettür otelleri mantığını daha çözemedim. Genişletiyorum; İslami Tesettür Pansiyonları ne demektir ki, ya da Alanyada Tesettür Apart Otelleri nerededir. Birde Bayram otelleri kelimesi var ki, evlere şenlik.

Bunlardan başlasak Muhafazakar oteller epey açıklamaya ihtiyaç duyacak ki tesettür otelleri hiç çözülmez. Ya kardeşim nereye gitti bizim Alanyada ucuz oteller ve Alanyada ucuz apart oteller ?

Alanyada tatile gelmeden bizler evlerimizdeyken Muhafazakar oteller  kelimesini hiç duymadığımız gibi, tesettür oteller en azından arada sırada duyduğumuz bir kelime oluyor. Garip bir kelime üretme anlayışımız var. Bayrama yakın tatil için otel arayacak olsak, bildiğimiz oteller oluyor sana Bayram otelleri, Ama dini bayramsa işte fırsat, apart oteller oluyor Alanyada Tesettür Apart Otelleri, bildiğin ucuz pansiyonlar oldu işte İslami Tesettür Pansiyonları. Bayrama yakın tatil için otel aradığımız zaman kullandığımız anahtar kelimeler, yılbaşında yeni yıl otelleri olarak değişiyor. Allaha şükür ki bizler onların noel dediği yeni yıl bayramlarında tarzımızı bozmuyoruz. Bizim için Bayrama yakın tatil için otel arayan tatilciler yeni yıl heyecanı bekleyenlerden çok daha önemli yer tutuyor. İslami Tesettür Pansiyonları, Alanyada Tesettür Apart Oteller aslında bizleriz. Yani Nehir Apart Otel Alanya