Ucuz Apart Otel

Alanya şehir merkezinde ucuz oteller arayan siz değerli misafirlerimiz için, kalabalık ailelere uygun en ucuz apart otel konaklamasını sunan Nehir Apart Otelimiz gerçekten de en ucuz apart oteldir.

Bir değerli misafirimizin yazdığı ucuz apart otel yorumumuzu görün.

Alanya Merkezde Sadece Türk ve Aile müşterilerine hizmet veren Muhafazakâr Alkolsüz bir Aile Otelidir. Yabancı ülke müşterisi olmayan örf ve adetlerine saygılı ve temiz ev yemekleri isteyenler için Tek Adres.

Eşim yer ayırtmak için Murat beyle(otel sahibi) ilk görüşmesini telefonda yaptı ve Anadolu insanının candanlığını ,güven duygusunu hisssettiğni söyledi.Geldiğimizde yanılmadığımızı gördük.Gerek Gül hanım(Murat beyin eşi),gerek Murat beygüleryüzle bizi karşıladılar.Otel personelinden hiçbir olumsuz davranış görmedim hep güleryüz ve saygılı idiler. Yemekler daha önceki kaldığımız otellerle kıyaslanamaz bile.Evdeki yemeklerimi aratmadı.Hergün oda temizliği var buna çok şaşırdım sizin kapıya temizleyinizyazısı asmanıza gerek yok kapınızı çalıp geliyorlar.İlk defa havuza girişlerde saat olmadığını gördüm.23’ekadar havuza girebilirsiniz.Aqua parktan da çok memnun kaldık.Çay ,kahve,meyve suyu,soğuk su her zaman mevcut.3çocugumla beraber aile odasında kaldık.Aracımızı sadece tarihi yerleri görmek için kullandık.çünkü otel merkezde sağınız solunuz alışveriş yeri(a101,BİM,eczane,otogar,ATM…).Sahil le otelin arası100m.